Złota Piątka 2020 – hity sprzedażowe roku

Stary rok za nami czas na pierwsze podsumowania. Podsumujemy naszą ofertę i podamy zwycięzców – hity sprzedażowe 2020 roku.

Sprzedaż hurtowa realizowana była w dwóch kanałach sprzedażowych: internetowo oraz sporadycznie mailowo. W większości zamówienia wysyłane były w formie dropshippingu – to formuła, którą wprowadziliśmy w 2016 roku i bardzo rozwinęła się w branży erotycznej.

Podsumowując sprzedaż ilościowo-wartościową ustaliliśmy Złotą Piątkę hitów sprzedażowych 2020 roku.

Oto one:

Pierwsze miejsce zajmuje Lush 2 (Lovense) z wynikiem ponad 55% wartości sprzedaży Złotej Piątki. To produkt o ogromnym potencjale. Gdy 2 lata temu wprowadzaliśmy produkty marki Lovense do Polski, jako oficjalny i autoryzowany dystrybutor wiedzieliśmy, ze tkwi w tych produktach ogromna moc. I nie myliliśmy się.

Drugie miejsce zajmuje także produkt Lovense – tym razem Lush. To właśnie ten produkt wprowadziliśmy, jako pierwszy do sprzedaży po podpisaniu umowy dystrybutorskiej z producentem i właścicielem marki Lovense.

Na trzecim miejscu jest Body Wand Original firmy Marc Dorcel. To znana i lubiana marka ostatnio przeżywa renesans a to za sprawą coraz lepszej oferty produktowej na tak zwaną każdą kieszeń.

Czwarte miejsce zajął Satisfyer Pro Penguin NG. Nawet nas nieco dziwi dopiero czwarte miejsce, gdyż produkt ma bardzo dobrą prasę i niezłe recenzje od mediów branżowych.

Piątkę zamyka Adjust Ring firmy Marc Dorcel – produkt dla panów, który podbił gusta wybrednych klientów.

Tagged , ,