We-Vibe 4 Plus na telefon

We-Vibe 4 Plus

We-Vibe 4 Plus z bluetooth i aplikacją do sterowania przez smartfon. Doczekaliśmy się zapowiadanego na targach ANME w USA. NOWOŚĆ w PLAYROOM! Już 29 sierpnia rozpoczynamy sprzedaż tych nowoczesnych, prawdziwie rewolucyjnych masażerów dla par. Wydawało się niektórym, że rodzina We-Vibe się zestarzeje i nikt o niej nie będzie pamiętał. A tymczasem nowość ! Twórcy We-Vibe wraz ze specjalistami  od nowoczesnych technologii i seksuologami opracowali kolejną nowinkę techniczną – aplikację mobilną na smartfon, która dostarcza nowych ekscytujących sposobów na zabawę, bez względu na odległość fizyczną.  Jedyne co trzeba zrobić, to podążyć za prostą instrukcją producenta, jak sparować zabawkę ze smartfonem i jak spowodować, by nawet będąc daleko, hen na drugim końcu świata można się zabawić. Para może znajdować się z dwóch innych pomieszczeniach lub na dwóch kontynentach. Ona może założyć sobie We-Vibe 4 Plus gdziekolwiek się znajduje i jej partner może ją nęcić i sprawiać jej rozkosz wprost ze swojej dłoni.

Aplikacja do We-Vibe 4 Plus

Aplikacja jest m. in. do pobrania App Store. Oczywiście jest utrzymana w kolorystyce bardzo dobrzej znanej i rozpoznawalnej dla całej marki We-Vibe i jest bardzo intuicyjna. Oczywiście dla polskich użytkowników jest on po polsku, bo już dawno producent docenił fakt, że Polacy przekonali się do We-Vibe bardzo szybko i od ponad 3 lat kupują zabawki tej marki.

Pisząc o tej marce już nie trzeba nawet dodawać, że całość jest wykonana z materiału bezpiecznego, testowanego pod względem uczuleń alergicznych, jest łatwy w obsłudze i co najważniejsze niezawodny w działaniu. We-Vibe 4 Plus dostępny będzie w kolorach: różowym, fioletowym i ciemnoszarym:

We-Vibe 4 Plus kolory

Oferta We-Vibe 4 Plus w Playroom znajduje się pod linkiem  <<<TUTAJ>>>

Tagged , , ,