Szczególne środki ochrony klientów i pracowników PLAYROOM SP. J.

(uaktualnienie: 24.03.2020)

W związku z sytuacja epidemiologiczną w Polsce i na świecie związaną z ryzykiem zarażenia się SARS-CoV-2 (COVIR-19) kierownictwo firmy PLAYROOM Fröhlich, Strzelecki Spółka Jawna postanowiło wzmocnić środki bezpieczeństwa mając na celu ochronę zarówno P.T. Klientów, jak i swoich Pracowników.

W związku z tym:

  • Od 16 marca 2020 do odwołania pracownicy części biurowo-administracyjnej przedsiębiorstwa przechodzą w tryb pracy zdalnej.
  • Ograniczono liczbę pracowników, którzy mogą jednocześnie przebywać w pomieszczeniach biurowych firmy – do jednej osoby.
  • Wyposażono pracowników w środki antybakteryjne i dezynfekujące oraz udzielono instruktażu dotyczącego zasad przestrzegania higieny i bezpieczeństwa w sytuacji zagrożenia epidemią.
  • Stan zdrowia pracowników firmy jest na bieżąco monitorowany.
  • Zwiększono częstotliwość dezynfekcji powierzchni sklepowych.
  • W siedzibie firmy w Warszawie i Poznaniu udostępniono środki dezynfekujące i rękawiczki ochronne.

Sklepy stacjonarne (flagowe) w Warszawie i Poznaniu pozostają otwarte w godz. 15:00 – 20:00 (od pon. do sob.) ze wzmożonymi środkami ostrożności.

Biuro Obsługi Klienta i Centrum Logistyczne działają w standardowych godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 17) – pracownicy pracują w trybie zdalnym a sklep internetowy działa 24/7.

Naszych P. T. klientów zachęcamy do realizowania transakcji w siedzibie firm (w sklepach) za pomocą kart płatniczych.

Tagged ,