Sklepy flagowe

Firma PLAYROOM jest właścicielem czterech flagowych sklepów stacjonarnych w Warszawie i Poznaniu – każdy inny w stylistyce oraz ofercie produktowej. Sklepy reprezentujace dwie marki (Secret Place i reFForm Fetish Store) są swoistymi showroomami – salonami pokazowymi chętnie odwiedzanymi przez naszych partnerów: właścicieli i menadżerów sklepów detalicznych internetowych oraz fizycznych. Tu prowadzimy pierwsze briefingi i spotkania z potencjalnymi partnerami oraz niektóre spotkania okolicznościowe, tutaj kręcone są programy telewizyjne i nagrania.

Sklepy flagowe prowadzą sprzedaż detaliczną a jako salony wzorcowe posługują się zawsze sugerowanymi przez producentów cenami.  Jakość i standard obsługi w oby salonach został wypracowany na bazie wieloletniej działalności w sferze handlu, marketingu i reklamy.

Salon SECRET PLACE funkcjonuje od 2011 roku. Prezentowane artykuły odzwierciedlają ofertę PLAYROOM. W salonie odbywają się spotkania z klientami chcącymi zapoznać się z ofertą i zobaczyć na żywo towar, poznać funkcję i zasady działania. Gościmy dziennikarzy, lekarzy seksuologów, edukatorów seksualnych, odbywają się doroczne spotkania w ramach OPEN DAY w Playroom.

W roku 2017 otwarto drugi salon Secret Place – tym razem w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Buduarowy styl przyciąga głównie kobiety i pary.

Salon REFFORM FETISH STORE, to największy w Polsce salon fetyszu. Działa na rynku od 2004 roku. Pierwszy sklep fizyczny otarty został na warszawskiej Pradze Północ w 2009 roku a w 2011 roku przeniósł się do centrum i ma swoją siedzibę przy Rondzie ONZ. Jest liderem w sprzedaży fetyszowych artykułów erotycznych. Od 2012 roku prowadzi Shop-in-Shop znanej i uznanej marki holenderskiej Mister B. Wspiera wiele kampanii i akcji środowisk LGBT.

W roku 2017 otwarto drugi salon reFForm Fetish Store – tym razem w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Zachował swój fetyszowy charakter i jest jedynym sklepem z ofertą dla mutifetysozwych osób LGBT+

W roku 2018 podczas targów Erofame w Hanowerze, oba nasze sklepy otrzymały nagrodę E.A.N. Erotix Award – Retailer of the Year.


WARSZAWA

SECRET PLACE
ul. Prosta 2/14 (parter)
E-mail: sklep@secretplace.pl
Tel: +48 22 101 77 46
www
Facebook
Blog

REFFORM FETISH STORE
ul. Prosta 2/14 (poziom -1)
E-mail: sklep@refform.pl
Tel: +48 22 101 77 47


POZNAŃ

SECRET PLACE 
ul. Szkolna 17
E-mail: poznan@secretplace.pl
Tel: +48 733 80 70 70

RREFFORM FETISH STORE
ul. Szkolna 17
E-mail: poznan@refform.pl
Tel: +48 733 40 30 30
www
Facebook