pjur serum – nowa linia produktów

pjurpjur – marka, której w zasadzie nie trzeba przedstawiać, bo jakość produktów i niezawodność działania jest znana na całym świecie. W 1995 roku rodzinna firma rozpoczęła produkcję pierwszych na świecie lubrykantów silikonowych i chociaż kwatera główna firmy dzisiaj mieści się w Luksemburgu (a 7 innych na prawie każdym kontynencie), to produkcja oraz cały proces zarządzania jakością i testowania produktów odbywa się w Niemczech. Stąd ta jakość i niezawodność, o którą przecież nam wszystkim chodzi. Oferowane przez pjur produkty są wolne od zapachów i parabenów. Certyfikowane przez właściwe instytucje Unii Europejskiej i dopuszczone do obrotu na całym świecie. Pośród prawie 100 oferowanych aktualnie produktów znajdują się następujące kategorie:

  • lubrykanty do seksu i masażu (wodne i silikonowe – np. Aqua, Original i in.)
  • lubrykanty do stosunków analnych (Back Door oraz AnalyseMe)
  • lubrykanty stymulacyjne (SuperHero, Espresso, Cool)
  • środki do konserwacji lateksu i skóry (Cult)
  • produkty higieniczne i do bezpieczniejszego seksu (Afer Shave, Clean MED)
  • lubrykanty medyczne (pjur MED)

pjur Serums

Prawdziwym novum są 3 produkty, których produkcja się rozpoczęła a do dystrybucji trafią niebawem – dostawa w drodze. Są to:

  • pju BACK DOOR Anal Comfort Serum 20ml (z pompką aplikacyjną) – to żel, który po zastosowaniu na członka tworzy niewidzialną powłokę ochronną na skórze redukując wrażliwość członka na bodźce ale nie czyni go, jak inne tego typu środku, odrętwiałym. Nie zawiera lidokainy ani benzokainy. Jest bezpieczny do używania z prezerwatywami lateksowymi.  Doskonały na długie sesje analne. Nanoszony na
  • pju analyse me! Anal Comfort Serum 20ml (z pompką aplikacyjną) – to żel o podobnym zastosowaniu jak BACK DOOR, choć słabszy w działaniu.
  • pjur superhero concentrated delay serum 20ml (z pompką aplikacyjną) – dla mężczyzn chcących przedłużyć trwanie stosunku. Redukuje czułość członka.

Jak stosować serum? Wystarczą 1-2 naciśnięcia pompki i nanieść serum na odpowiednie miejsce. Odczekać 15-20 sekund.

PJUR

W lipcu 2014 roku pjur po raz kolejny wsparł działania Aidshilfe w Kolonii (Niemcy) prowadząc szereg projektów i akcji promujących bezpiecznejszy seks oraz na temat prewencji HIV/AIDS. Podczas Cologne AIDS Gala zebrano 204.000 EURO na działania antydyskryminacyjne osób z żyjących HIV.

pjur elements of love

Pjur, to niemiecka jakość za rozsądną cenę. Pełna oferta lubrykantów tej marki  <<<TUTAJ>>>

Tagged , , , ,