O nas

PLAYROOM  jest polskim dystrybutorem najlepszych światowych marek w segmencie premium. Działamy prężnie od 2008 roku inwestując wyłącznie w marki światowej klasy.

W szybkim tempie od początku działania wprowadziliśmy do Polski najbardziej wartościowe marki związane z erotyką, w tym: We-Vibe (Kanada) – dzisiaj własność niemieckiej grupy WOW Tech, LELO (Szwecja), Pasante Healthcare (Wielka Brytania), Bathmate (Wielka  Brytania), Nexus oraz Titus Range (Wielka Brytania), Swede Global (Szwecja), pjur (Niemcy), Rianne S. (Holandia), Vel’Vor (Holandia), Intimate Organics (Kanada) – producentów zaliczanych do światowej czołówki w branży dla dorosłych, które reprezentuje w Polsce PLAYROOM. Liczba oferowanych przez nas marek w latach 2008 – 2011 prawie się podwoiła, liczba klientów wzrosła o 300% ciągle się powiększa, zaopatrywaliśmy prawie wszystkie sklepy stacjonarne w Polsce

2012-2013

Dwukrotnie zorganizowaliśmy OPEN DAY (zdjęcia z 2012 roku, i 2013 roku), w trakcie którego przeprowadziliśmy warsztaty o sprzedażowe dla nowych klientów, warsztaty e-commerce, pokazy niektórych wybranych marek produktów. Jest wówczas czas na osobiste poznanie się oraz zbudowanie obopólnie ważnych i cennych relacji.

W 2013 roku PLAYROOM uczyniło kolejny wielki krok organizując po raz pierwszy Międzynarodowe Targi EROtrends. Były one wspaniałą okazją, aby pokazać Polakom w jaki sposób można wzbogacić swoje życie seksualne, jak zmienić zazwyczaj pejoratywnie pojmowanie takich słów, jak erotyka i seksualność. Na Targi EROtrends zapraszamy najlepsze polskie i światowe firmy, które swoimi produktami zmieniają sposób w jaki patrzymy na jedną z najważniejszych dziedzin naszego życia.

W pierwszej edycji EROtrends postawiliśmy mocny akcent na zdrowie psychoseksualne i warsztaty erotyczne. Wiele ciekawych wykładów, prelekcji, wystawców związanych z życiem seksualnym uczyniło tę imprezę niepowtarzalną na skalę światową.

2014-2015

Druga edycja EROtrends odbyła się w maju 2014 – było to prawdziwe święto sztuki erotycznej i promocji zdrowia psychoseksualnego! Strefę Zdrowie prowadził dr Andrzej Depko. Relacje: VICE.COM , Wiadomości24.pl , WawaLove , warszawa.naszemiasto.pl , QBK BLOG , i in.

Ten rok poświęciliśmy także na dokonanie niezbędnych inwestycji w Hurtowni, ulepszenie systemu informatycznego oraz dopracowanie procedur sprzedażowych według aktualnie obowiązującego w Polsce prawa.

Przykładamy ogromną uwagę i starania, by współpraca między nami a Państwem była przejrzysta i zbudowana na solidnych podstawach. Siłą PLAYROOM jest logistyka oraz kompetentny i profesjonalny zespół ludzi oddanych swojej pracy. To dzięki nim zamówienia naszych P.T. klientów realizowane są w 24h lub przygotowywane do odbioru osobistego w zaledwie 30 minut a wszelkie zapytania, w tym techniczne, internetowe i dotyczące e-commerce nie pozostają bez odpowiedzi.

W 2014 roku wprowadziliśmy kolejne marki niemieckie: Joy Division oraz Joy-LITE, a także Marc Dorcel (Francja) i Erica Lust (Hiszpania). Byliśmy Generalnym Agentem marki Bathmate w Polsce,  autoryzowanym dystrybutorem marki Fleshlight oraz marki CB-X.com – amerykańskiego producenta męskich pasów cnoty.

Playroom przejęło dystrybucję w Polsce wspaniałych filmów DVD Marc Dorcel (Francja). W 2016 na nasze półki magazynowe trafiły kolejne marki: Fifty Shades of Grey (UK), Sqweel (UK), Betty Page (UK), Je Joue (UK), Shunga (Can), Doxi (UK). W roku 2015 wprowadziliśmy Fifty Shades of Grey i Je Joue (UK).

2016-2017

W roku 2016 firma otworzyła wyspecjalizowane Centrum Logistyczne i uruchomiła usługę dropshippingu ułatwiając swoim Partnerom wysyłkę do klienta końcowego w zaledwie 24 h za zakupu.

Wprowadziliśmy marki Lovense, Womanizer także Lovely, jako oficjalny polski dystrybutor. Rozwijaliśmy logistykę, ulepszaliśmy oferowaną usługę DROPSHIPPING@PLAYROOM. We wrześniu otworzyliśmy kolejne 2 salony pokazowe – tym razem w stolicy Wielkopolski, w Poznaniu.  

2018-2019

Po targach hanowerskich wprowadziliśmy do sprzedaży Kiiroo, Autoblow, Horoscope, Nomi Tang i szereg innych. Na targach Erofame otrzymaliśmy nagrodę E.A.N. Erotix Awards „Retailer of the year” za nasze salony detaliczne. 

Udoskonaliliśmy procesy logistyczne i rozpoczęliśmy współpracę z jednym z największych operatorów logistycznych w Polsce. Wyspecjalizowany zespół koordynatorów logistycznych dba by towar od producentów przybył do naszych magazynów na czas, by od[prawy celne produktów spoza UE odbywały się zgodnie z procedurami i szybko. Pracownicy Biura Obsługi Klienta informują i doradzają w zakupach maksymalnie ułatwiając proces zakupowy.

2020-2021

Rozwinęliśmy skrzydła oferując produkty marki Lovense, jako ich polski autoryzowany i jedyny dystrybutor. W czasie pandemii nie spoczywaliśmy na laurach – hurtownia działała w sposób ciągły zapewniając naszym klientom dostęp do najlepszych produktów erotycznych.


Aktualnie współpracujemy z ponad 60 markami z całego świata.