O nas

Kilka słów podstawowych informacji o nas, tzn. o firmie PLAYROOM. Jesteśmy polskim dystrybutorem najlepszych światowych marek segmentu premium. To prężnie działająca firma, która w przeciągu kilku lat wprowadziła do Polski najbardziej wartościowe marki związane z erotyką, w tym: We-Vibe (Kanada), LELO (Szwecja), Pasante Healthcare (Wielka Brytania), Bathmate (Wielka  Brytania), Nexus oraz Titus Range (Wielka Brytania), Swede Global (Szwecja), pjur (Niemcy), Rianne S. (Holandia), Vel’Vor (Holandia), Intimate Organics (Kanada) – to światowa czołówka producentów artykułów dla dorosłych reprezentowanych przez PLAYROOM. Liczba oferowanych marek ciągle się powiększa.

W 2014 roku wprowadziliśmy kolejne dwie marki niemieckie: Joy Division oraz Joy-LITE, a także Marc Dorcel (Francja) i Erica Lust (SP). Od niedawna jesteśmy także autoryzowanym dystrybutorem marki Fleshlight w Polsce oraz marki CB-X.com – amerykańskiego producenta męskich pasów cnoty. Od 1 sierpnia 2015 r. Playroom zajęło się także dystrybucją w Polsce wspaniałych filmów DVD Marc Dorcel (Francja). W 2016 n apółki magazynowe trafiło kolejne marki: Fifty Shades of Grey (UK), Sqweel (UK), Betty Page (UK), Je Joue (UK), Shunga (Can), Doxi (UK)  .W roku 2015 wprowadziliśmy kolejne marki, w tym: Fifty Shades of Grey i Je Joue.

W roku 2016 firma otworzyła wyspecjalizowane Centrum Logistyczne i uruchomiła usługę dropshippingu.

W roku 2017 wprowadziliśmy marki Lovense, Womanizer także Lovely, jako oficjalny polski dystrybutor.

W roku 2018 – Kiiroo, Autoblow, Horoscope, Nomi Tang i szereg innych.

W roku 2019 – udoskonalamy procesy logistyczne.


Targi – Festiwal EROtrends

W 2013 roku PLAYROOM uczyniło kolejny wielki krok organizując po raz pierwszy Międzynarodowe Targi EROtrends. Były one wspaniałą okazją, aby pokazać Polakom w jaki sposób można wzbogacić swoje życie seksualne, jak zmienić zazwyczaj pejoratywnie pojmowanie takich słów, jak erotyka i seksualność. Na Targi EROtrends zapraszamy najlepsze polskie i światowe firmy, które swoimi produktami zmieniają sposób w jaki patrzymy na jedną z najważniejszych dziedzin naszego życia.

W pierwszej edycji EROtrends postawiliśmy mocny akcent na zdrowie psychoseksualne i warsztaty erotyczne. Wiele ciekawych wykładów, prelekcji, wystawców związanych z życiem seksualnym uczyniło tę imprezę niepowtarzalną na skalę światową.

Druga edycja odbyła się w maju 2014 – było to prawdziwe święto sztuki erotycznej i promocji zdrowia psychoseksualnego! Strefę Zdrowie prowadził dr Andrzej Depko. Relacje: VICE.COM , Wiadomości24.pl , WawaLove , warszawa.naszemiasto.pl , QBK BLOG , i in.

Więcej <<<TUTAJ>>>


Dwukrotnie zorganizowaliśmy OPEN DAY (zdjęcia z 2012 roku, i 2013 roku), w trakcie którego przeprowadziliśmy warsztaty o sprzedażowe dla nowych klientów, warsztaty e-commerce, pokazy niektórych wybranych marek produktów. Jest wówczas czas na osobiste poznanie się oraz zbudowanie obopólnie ważnych i cennych relacji.

Rok 2014 poświęciliśmy na dokonanie niezbędnych inwestycji w Hurtowni, ulepszenie systemu informatycznego oraz dopracowanie procedur sprzedażowych według aktualnie obowiązującego w Polsce prawa.

Przykładamy ogromną uwagę i starania, by współpraca między nami a Państwem była przejrzysta i zbudowana na solidnych podstawach. Siłą PLAYROOM jest logistyka oraz kompetentny i profesjonalny zespół ludzi oddanych swojej pracy. To dzięki nim zamówienia naszych P.T. klientów realizowane są w 24h lub przygotowywane do odbioru osobistego w zaledwie 30 minut a wszelkie zapytania, w tym techniczne, internetowe i dotyczące e-commerce nie pozostają bez odpowiedzi.