Nowości w ofercie

Okres szaleństwa zakupowego rozpoczął Czarny Czwartek w USA i Wielkiej Brytanii. U nas już od lat wielu najlepszym okresem zakupowym jest czas od 6 grudnia do 24 grudnia. Tak, tak. Nawet 24 grudnia Polacy robią zakupy na prezenty. Nie dziwimy się, bo naszą rolą nie jest dziwienie się tylko bycie na to przygotowanym.

Nowości od Fifty Shades of Grey

By zwiększyć atrakcyjność oferty Playroom wprowadził do oferty nie tylko całą kolekcję słynnej, kultowej serii Fifty Shades of Grey ale także poszerzył ofertę innych marek, w tym: Joy Division, LELO oraz TENGA. Pokrótce zainteresujemy Państwa właśnie tymi markami, jako doskonałym pomysłem na zakupy świąteczne.

Nowości z Joy Division

Joy Division – wprowadziliśmy do oferty kolejne wspaniałe kulki Joyballs bicolored (dwukolorowe) oraz Joyballs secretdingle. Joyballs bicolored, to kulki o średnicy ok. 3,5cm i wadze 83 g. Są bezpieczne dla ciała i wyprodukowane z równie bezpiecznego materiału Silikomed.  Bardzo łatwe w użytkowaniu. Ze względu na swoje miękkie, ale odczuwalne ruchy, Joyballs dostrcza ogromną przyjemność ze stosowania. Szkolą mięśnie pochwy (tzw. mięśnie kegla), które zwiększają kontrolę i intensywność orgazmów. Joyballs singlesecret o średnicy 3,7 cm oferują wyjątkowo atrakcyjny wygląd, ale są również bardzo skuteczne! Można nosić ten mały sekret wszędzie nawet i na basen. 100% wodoodporne i wykonane z bezpiecznego dla ciała materiału.

Joyballs single secret

Nowości z LELO

LELO – wprowadziło nowe wspaniałe zabawki. Jedną z nich jest LELO Pino – pierścień wibrujący. Zaprojektowany jest tak, aby zaspokoić najbardziej wymagających użytkowników. Pino jest wodoodporny i posiada 10 różnych trybów wibracji. Zapakowany w ekskluzywne opakowanie, świetnie nadające się na prezent dla bliskiej osoby. Dodatkowo zawiera spinki do koszuli i luksusowy klip do pieniędzy. DOdatkowo LELO wprowadziło zaskakująco miły gadżet erotyczny – PicoBong Transformer w trzech kolorach. To pierwszy na świecie dwustronny wibrator! Można go wyginać w dowolnym kierunku. Jest długi i zrobiony z silikonu świetnie nadający się dla każdej osoby niezależnie od płci, seksualności czy doświadczenia. Jest w 100 % wodoodporny z akumulatorem wielokrotnego ładownia. Posiada również 10 trybów wibracji co czyni go najlepszą seks-zabawką w historii.

Nowości z TENGA

TENGA – znany japoński producent masturbatorów wprowadził nowe rozmiary tub masturbacyjnych. Pierwsza to TENGA Original US Doubel Cup ,  Air-Tech Reusable Vacuum Cup Strong oraz  Air-Tech Reusable Vacuum Cap Gentle. Wprowadzają do zabawy nowy wymiar doświadczenia i nową technologię air-cushion. Ssanie i odczucie masturbacji staje się zaskakujące i jest obawa, że mężczyźni przestaną to robić samą ręką!

Pełna oferta nowości w Playroom znajduje się <<<TUTAJ>>>

 

Tagged , , , , ,