Male Edge i Jes-Extender w lepszych cenach hurtowych

Bardzo nam miło poinformować, że możemy już Państwu zaoferować jedyne w swoim rodzaju, sprawdzone i co najważniejsze certyfikowane przez ośrodki naukowe i certyfikacyjne produkty marki Male Edge oraz Jes-Extender w cenach hurtowych.

Firma DanaMedic (Dania) w 1995 roku wprowadziła na rynek produkt Jes-Extender, jako prekursora całej linii produktowej. Zamiast inwazyjnych i mało estetycznych operacji produkt ten dawał pacjentom szansę na powiększenie penisa w sposób bezoperacyjny. Jego następca – Male Edge wprowadzony na rynek w 2008 roku rozwinął i ulepszył system trakcyjny. Produkty te w szybkim czasie zrewolucjonizowały podejście do zagadnienia powiększania penisa. Do tej pory sprzedano już ponad 500.000 zestawów trakcyjnych Male Edge i tyle samo Jes-Extender.


Współcześnie problematyka powiększania penisa nie przewija się oficjalnie w żadnych statystykach wiadomo jednak, ze rośnie liczbą mężczyzn chętnych na dokonanie powiększenia penisa. Systemy trakcyjne Male Edge i Jes-Extender przychodzą tu z pomocą.

Powyższe produkty posiadają i są chronione przez międzynarodowy patent PCT/EP2009/058432.


Oferta na stronie:

http://playroom.pl/pl/5_dana-medic-dk

 

Tagged , , , ,