Lovehoney z wizytą w Polsce

lovehoney_uk

Miło nam poinformować, że w dniach 15-17 marca br. przebywali na konferencji biznesowej w Polsce goście z firmy Lovehoney (UK). Wizyta poświęcona była określeniu celów oraz perspektyw rozwoju w najbliższych latach.

Podczas wizyty goście odwiedzili nie tylko siedzibę firmy w Warszawie oraz dwa flagowe sklepy Playroom ale także wizytowali Centrum Logistyczne – wyspecjalizowaną jednostkę organizacyjną firmy odpowiedzialną za całokształt operacji logistycznych w tym za dropshipping oraz kilka stacjonarnych sklepów erotycznych w Warszawie w tym: Venus, Secret Dreams, Erotic Stars i inne.

Playroom przygotowuje się na dużo nowości, w tym na kolejne produkty Fifty Shades of Grey. W lutym 2017 roku wchodzi na ekrany kolejny odcinek o tym tytule. Będzie to swoisty przełom w podejściu do erotyki i kultury bdsm-owej. Grzechem byłoby nie być przygotowanym na szał sprzedażowy, który zdaniem ekspertów zacznie się już we wrześniu tego roku.

– Rozpoczęliśmy współpracę biznesową z Lovehoney po targach eroFame w Hanowerze w 2015 roku i rozwija się ona nader dobrze. Mamy wspólne cele i co najważniejsze ogromną ochotę na dalszą współpracę – mówił Robert Strzelecki, general manager w Playroom.

Będziemy Państwa informować o nowościach w naszych newsletterach.


 

Tagged