Intimate Earth – ostatnia dostawa w tym roku

ie

Informowaliśmy Państwa w naszym newsletterze, że marka Intimate Organics została zastąpiona nazwa Intimate Earth. Zmiana także dotyczy wyglądu zewnętrznego produktów i ich opakowań. Jak dowiedzieliśmy się w bezpośredniej rozmowie podczas targów eroFame w Hannowerze od reprezentantki firmy Rebecca Powley jest to wynikiem ogromnej popularności produktów i docenienie ich jakości. Stąd jeszcze większe zwrócenie uwagi na fakt, iż do komponowania składów wszystkich produktów Intimate Earth używa się wyłącznie zdrowych składników naturalnych. By podkreślić ich związek z naturą właśnie wdrożono rebranding słowny, który teraz zawiera nazwę Earth (ziemia).

Produkty tej marki wprowadzone zostały na polski rynek kilka lat temu przez naszą firmę i jesteśmy dumni z tego, ze stała się ona tak popularna na świecie w tym w Polsce – mówi Robert Strzelecki, general manager w firmie Playroom. – Jej niekwestionowaną jakość potwierdzają bezproblemowe inspekcje towaru oraz spore grono wiernych tej marce klientów i klientek – dodaje.

Na półkach sklepowych towar marki Intimate Earth wygląda fascynująco kolorystycznie, jest także nie za drogi a więc na każdą kieszeń.


Pełna oferta na <<<TUTAJ>>>

Tagged