Targi-Festiwal EROtrends

Festiwal EROtrends – erotyka, lifestyle, zdrowie
Biuro Organizacyjne ul. Łucka 15 lok. 2402
E-mail: office@erotrends.pl
https://www.facebook.com/Erotrends

Pierwsza edycja targowego show odbyła się w 2013 roku. To prawdziwa nowość na rynku polskim. Targi pełne warsztatów, szkoleń i wielu okazji do handlowania – prawdzie erotyczne show w centrum EXPO XXI.

W pierwszej edycji warsztaty nt. życia psychoseksualnego prowadziła Maria Rotkiel. w 2014 roku. Podczas drugiej edycji – organizatorem Strefy Zdrowie była Fundacja Promocja Zdrowia Seksualnego i jej prezes dr Andrzej Depko.

Na hali wystawienniczej pokazali swoje działa artyści tworzący sztukę erotyczną (rzeźby, malarstwo, grafika instalacje i in.). Jak zawsze gościmy szereg organizacji pozarządowych. Festiwalowi EROtrends zawsze towarzyszy wspaniałe show na scenie.

Erotyka – targi są dla ludzi ciekawych świata i siebie, dla których erotyka i zdrowie seksualne nie są tematem taboo. Dla tych, którzy chcą wiedzieć jak urozmaicić swoje życie seksualne i jak długo czerpać z niego radość. Najwięksi światowi i polscy wystawcy zaprezentują swoje najnowsze artykuły erotyczne. To jedyna okazja, aby zobaczyć to wszystko w jednym miejscu – w samym centrum Warszawy. Niezwykle atrakcyjny program artystyczno-rozrywkowy nie pozwoli Ci odejść od sceny.

Lifestyle – EROtrends, to również najlepsze artykuły związane ze stylem życia. To, co modne dzisiaj i co modne będzie jutro. Jak zadbać o piękne ciało ale również jak zadbać o swojego ducha. Gabinety odnowy biologicznej, upiększania ciała, salony piękności, kluby, organizacje – to miejsca dla Was!

Zdrowie – targi to nie tylko świetna zabawa! Specjaliści z dziedziny psychologii i seksuologii poprowadzą ciekawe dyskusje o zdrowiu seksualnym. Poruszymy szereg ciekawych a czasem zaskakujących wątków, prowadzić będziemy poradnictwo psychoseksualne i pomocowe.

Edycja 2013  >>> obejrzyj film <<<
Edycja 2014  >>> obejrzyj film <<<


Relacje: VICE.COM , Wiadomości24.pl , WawaLove , warszawa.naszemiasto.pl , QBK BLOG , i in.