AVE, czyli bliżej nieba

ave_blog

Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że sezon majowy sprzyja wprowadzeniu nowości do naszej oferty, by wymienić jedynie ostatnio wprowadzone marki: Shunga, Sqweel, Doxy …

Do portfolio najlepszych marek w Playroom dołączy niebawem AVE – stosowna umowa dystrybucyjna jest już podpisana, pierwsze zamówienie na dostawę złożone. Teraz praca logistyczna przed nami i wkrótce towar będzie dostępny.

Naszym klientom zaoferujemy najlepszą cenę, realną i odzwierciedlającą wysoką jakość produktów AVE i produkty demonstracyjne dla sklepów stacjonarnych. Produkty AVE – co warte podkreślenia- występują wyłącznie w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i błękitnej.

Marka ta wciela w życie najlepsze skandynawskie wzorce: jakość materiału, dbałość o szczegóły wykonania, niezawodność działania oraz oczywiście bezpieczeństwo użytkownika. Łącząc te cechy producent oddaje w ręce użytkowniczek (i użytkowników) produkt idealny, o wyjątkowym wzornictwie przypominającym chmurki a całą grupę produktów tej serii nazywa: SKY. Czy zbliżą nas do nieba?

Z pierwszych opinii uzyskanych podczas podczas targów eroFame w 2015 roku – gdzie produkt został oficjalnie przedstawiony Europie – wynika, że definitywnie zmieni on nastawienie wielu konsumentów do tego typu zabawek.  Głównie z powodu wyglądu, estetycznego opakowania i oczywiście działania.

Dostępność produktu zostanie zaanonsowania w naszym tradycyjnym newsletterze zatem na pewno Państwa nie ominie.

 

Tagged