Życzenia świąteczne od Playroom

Szanowni Państwo,

w imieniu wszystkich pracowników firmy PLAYROOM, tych, których Państwo znają osobiście lub z korespondencji oraz tych nieznanych – pracujących w tle ale wykonujących jakże ważną pracę dla PLAYROOM – składam Państwu najserdeczniejsze życzenia radosnych i rodzinnych Świąt oraz najlepszego w Nowym Roku. Niech 2015 roku przyniesie Państwu jeszcze więcej zadowolenia ze współpracy z nami oraz jeszcze lepsze wyniki sprzedażowe. Przy tej okazji bardzo serdecznie Państwu dziękuję za obdarzanie nas zaufaniem i Państwa rosnące zainteresowanie nasza ofertą. Mogę zapewnić, iż nie poprzestaniemy na tym i już wkrótce zaoferujemy jeszcze lepszy serwis oraz dostęp do większej liczby artykułów.

Marcin Fröhlich
właściciel

Święta 2014

INFORMACJE O PRACY HURTOWNI PODCZAS ŚWIĄT

Uprzejmie informujemy, że ostateczny termin składania zamówień internetowych z wysyłką kurierem mija 23 grudnia o godzinie 12:00. Zamówienia złożone po godzinie 12:00 będzie można odebrać osobiście tylko do godziny 16:00 w dniu 23 grudnia. W dniu 24 grudnia hurtownia nie będzie czynna a zamówienia złożone w czasie Świąt zostaną wysłane 29 grudnia.  W związku z inwentaryzacją nasza hurtownia nie będzie także czynna od 1 stycznia do 4 stycznia 2015 r. włącznie.

W imieniu wszystkich pracowników firmy PLAYROOM, tych, których Państwo znają osobiście lub z korespondencji oraz tych nieznanych – pracujących w tle ale wykonujących także ważną pracę dla PLAYROOM – składam Państwu najserdeczniejsze życzenia radosnych i rodzinnych świąt oraz najlepszego w Nowym Roku. Nich Nowy Rok przyniesie Państwu jeszcze więcej zadowolenie ze współpracy z nami oraz jeszcze lepsze wyniki sprzedażowe.

 

Tagged